امروز سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

انجمن نابینایان و کم بینایان شهرستان بانه

خواندنی ها ، خبرها و رویدادهای انجمن

  • آیا می دانستید ، نابینایان و کم بینایان می توانند در کسب علم و دانش افتخار آفرین باشند؟!!

  • آیا می دانستید ، نابینایان و کم بینایان می توانند در ورزش افتخار آفرین باشند؟

  • آیا می دانید : عینک‌‌های آفتابی غیر استاندارد باعث سوزش چشم می‌شود ؟

نوشته شده توسط روابط عمومی در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ، ساعت ۰۱:۴۶

برگزاری مسابقات “دومینو” ی غرب کشور در بانه

هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان شهرستان بانه با همکاری شهرداری، شورای شهر، اداره بهزیستی، اداره آموزش و پرورش، اداره ورزش و جوانان و هیئت شطرنج برای اولین بار با حضور ۲۴ شرکت کننده در ۱۲ تیم ۲ نفره در تاریخ روز پنج شنبه ۹ آذر ماه، مسابقات دومینو ی غرب کشور را در بانه برگزار نمود.
در پایان، “هیئت مریوان” با چهار برد، مقام اول را کسب نمود ؛ ” دالاهو بانه” با سه برد، دوم شد و “ونوشه سقز” مقام سوم را از آن خود کردند.
در مراسم اختتامیه ی این مسابقات، آقای “مهدی فردیان” رئیس هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان شهرستان بانه، در این باره اظهار داشت: با توجه به اینکه برای اولین بار در کشور، مسابقاتی با این عنوان برگزار می شود، وجود کمی و کاستی هایی در آن طبیعی است.
او همچنین، با قدردانی از حضور یکایک عزیزانی که از شهر های دور و نزدیک در این مسابقات شرکت کردند، از اینکه بانوان نتوانستند در این دوره شرکت کنند ابراز تاسف نموده اظهار امیدواری کرد که در سال های آینده، بانوان گرامی هم حضور فعال داشته باشند.
“فردیان” در پایان سخنان خود، ضمن تاکید بر تداوم برگزاری سالانه ی این مسابقه در بانه، از همه افراد و ارگان هایی که در اجرای این مسابقات همکاری داشتند، تشکر و قدردانی نمود که از آن جمله اند: شهرداری، شورای شهر، بهزیستی، آموزش و پرورش،اداره ورزش و جوانان و هیئت شطرنج شهرستان.
لازم بە ذکر است که با همت شورای شهر و شهرداری بانە، بە تمامی شرکت کنندگان این دورە از مسابقات، هدایایی اهدا شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *